5 مزیت کاشت مو با روش FIT

پنج مزیت اصلی کاشت مو به روش اف آی تی

بسیاری از افرادی که تصمیم به کاشت مو میگیرند و با روش های مختلف کاشت مو آشنا میشوند، نام روش اف آی تی یا Follicular Unit Transplantation زیاد به گوششون میخوره. اولین سوالی که این افراد میپرسند این هست که مزیت این روش نسبت به روش های دیگه چی هست و چرا باید کاشت مو به روش FIT رو انتخاب کنند؟

اگر بخواهیم خیلی سریع و کلی به این موارد اشاره کنیم باید بگیم که:

  • دائمی بودن این روش
  • غیرتهاجمی بودن
  • بهبودی سریع
  • بیش از 95 درصد احتمال موفقیت
  • روش ایده‌آل برای موهای محدود

اما در ادامه به شرح مفصل این موارد خواهیم پرداخت؛ با مرجع کاشت مو ایران همراه باشید:

برتری‌های کاشت مو به روش FIT

کاشت مو در تهران با روش اف آی تی چند برتری خاص دارد که باید آنها را بدانید:

1کاشت مو به روش FIT در تهران، راه‌حلی همیشگی برای جایگزینی موهای ازدست‌رفته:

نخستین برتری کاشت مو به روش FIT، پایان دادن به مشکل ریزش مو و درمانی همیشگی برای بی‌مو شدن شما است. بسیاری از افرادی که داروهای مختلف جلوگیری از ریزش مو را امتحان کرده و در نهایت تاثیری از آنها ندیده‌اند، درمان ریزش موی خود را در روش FIT، و در کلینیک کاشت مو VIP یافته‌اند.

2کاشت مو به روش FIT در تهران، روشی غیرتهاجمی و بدون جای زخم:

همۀ روش‌های کاشت مو، نوعی جراحی هستند. دومین دلیلی که باعث محبوبیت این روش در کاشت مو در تهران شده است، کمترتهاجمی بودن آن است. در پیوند مو به روش اف آی تی پوست سر برش و بخیه نمی‌خورد. در واقع پیوند مو با این روش با کمترین درد و خون‌ریزی همراه است. جای زخم‌ها در پیوند موی اف آی تی به‌صورت نقطه‌ای، و دوره بهبودی آن کوتاه و بدون دردسر است.

3کاشت مو به روش FIT در تهران، با بهبودی پرسرعت بخش گیرنده و دهنده مو:

از بهترین ویژگی‌های کاشت مو با روش FIT در تهران، بهبودی سریع بانک مو و بخش پیوند‌شده پوست سر شما است. کاشت مو با این روش جای زخم آشکاری روی سر شما باقی نمی‌گذارد.

در روش FIT برشی روی پوست سر داده نمی‌شود و بخیه‌ای صورت نمی‌گیرد. پیازهای مو یک‌به‌یک از بانک موی شما جدا می‌شوند و در قسمت بدون موی سرتان کاشته می‌شوند.

همین نکته باعث می‌شود جای زخم‌ها در کاشت مو FIT به شکل نقطه‌ای باشند و آنها هم تا چند روز پس از پیوند، بهبود پیدا کنند. در این روش پیوند مو، بانک موی شما هم چند روز پس از پیوند، ظاهر طبیعی خود را به دست خواهد آورد. همچنین پس از رشد موها، تفاوتی در ناحیه پیوندی با بخش‌های مودار سر دیده نمی‌شود.

4کاشت مو به روش FIT در تهران، روشی با 95 درصد احتمال موفقیت:

از برترین ویژگی‌های کاشت مو FIT در تهران، درصد بالای موفقیت آن است. این روش پیوند مو روشی بسیار دقیق است و نیاز به مهارت و تجربه بالا دارد.

اما درصد موفقیت پیوند مویی که با این روش به دست پزشکان ماهر و باتجربه انجام شود، بیش از 95 درصد است. تعداد بالای پیوند موی موفق با این روش در کلینیک VIP خیال شما را درباره نتیجه پیوند موی خود آسوده می‌سازد.

5کاشت مو به روش FIT در تهران، روشی ایده‌آل برای پیوندهای کم و محدود:

برای کسانی که بخش کمی از موهای آنها ریخته است، یکی از بهترین روش‌های کاشت مو در تهران روش اف آی تی است. کاشت مو FIT روشی بسیار دقیق است و نیاز به زمان بیشتری نسبت به روش‌های قدیمی‌تر دارد. همین نکته این روش را برای کسانی که بخش کمی از موهای خود را از دست داده‌اند، روشی معقول و ایدئال ساخته است.

سخن پایانی

در این صفحه از مرجع کاشت مو ایران به 5 مزیت و نقطه قوت کاشت مو FIT به طور مختصر و کوتاه پرداختیم؛ نکته مهم قبل از انجام این روش این هست که حتما با پزشک خودتون مشورت کنید و مطمئن بشین که این بهترین روش برای شما هست یا خیر؟ همچنین به مسائل دیگه مانند بودجه و کلینیک مناسب توجه کنید.

منبع:

https://vipkasht.com/the-best-methods-of-hair-implantation-in-tehran/

بزرگترین مرجع کاشت مو ایران

بزرگترین مرجع کاشت مو ایران

مقالات مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *